Menu
Free Shipping
Free Returns
Secured Shopping
Unlimited Blocks
Menu
Váš košík

Naše nové webové stránky pro prodej vodních dýmek a veškerého příslušenství k vodním dýmkám a kokosového uhlí IMAXHOOKAH.EU

Informace o dodání

Kdy budu mít zboží doma?

Standardní odesílání zboží z e-shopu HAISAM, S.R.O  Hodonín probíhá Českou Poštou nebo službou Zásilkovna. V případech balíků nad 30kg se zajišťuje doprava individuálně službou PPL nebo TopTrans a to vždy po dohodě se zákazníkem.
Objednávky balíkem do ruky (dříve obchodní balík), které přijmeme do 15:00, odesíláme tentýž den, ve vyjímečných případech den následující. Tento balík většinou doručí pošta do 24h. tj v den následující po odeslání.
Pokud je v naší firmě dovolená, inventury a pod. je zákazník o tomto informován na úvodní stránce našeho e-shopu, kde je uvedeno, kdy a jakým způsobem se budou balíky odesílat v tomto případě.

Jaké mám možnosti platby?

Smluvní kupní cena zboží je splatná proti jeho převzetí od přepravní služby (na dobírku). Zákazníkem zvolený způsob úhrady objednávky není závazný a může být vždy upraven dodavatelem dle konkrétního obchodního případu. Všechny ceny v e-shopu jsou uváděny konečné pro spotřebitele včetně DPH.
Objednávku je možné zaplatit také bezhotovostně předem na účet dodavatele. V případě platby předem nemusí potvrzovací email s číslem účtu přijít ihned za potvrzením objednávky. Toto potvrzení zasíláme ručně až po kontrole objednávky. Zboží je poté expedováno až po úplném uhrazení celé částky a připsání na účet dodavatele.